Yönetim Kurulu

Hidayet Türkoğlu
 • Başkan


19 Mart 1979 İstanbul doğumlu olan Hidayet Türkoğlu, Bayrampaşa İlköğretim Okulu ve Özel Çavuşoğlu Koleji'nde okudu.

Oyunculuk kariyeri boyunca ülkemizde Efes Pilsen forması giyen Türkoğlu; 2000 yılında NBA draftinde 1.tur 16.sıradan Sacramento Kings tarafından seçildi. NBA kariyeri boyunca Sacramento Kings (2000-2003), San Antonio Spurs (2003-2004), Orlando Magic (2004-2009 ve 2010-2014), Toronto Raptors (2009-2010), Phoenix Suns (2010) ve LA Clippers (2014-2015) takımlarının kadrolarında yer aldı.

Türkoğlu, 2008 yılında Orlando Magic’de sergilediği performans sonrasında NBA’de ‘Sezonun En Çok Gelişme Kaydeden Oyuncu’ ödülünün sahibi oldu.

1998-2014 yılları arasında 309 kez Ay Yıldızlı formayı giyen Türkoğlu, 2001 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda ve 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası'nda gümüş madalya kazanan kadrolarda yer aldı.

Hidayet Türkoğlu; 24 Mart 2014’de A Milli Basketbol Takımı'nı bırakma kararını alırken, 13 Kasım 2015'te de basketbolu bıraktığını açıkladı.

Oyunculuk kariyerini noktaladıktan sonra Hidayet Türkoğlu, 16 Kasım 2015 - 7 Haziran 2016 tarihleri arasında Türkiye Basketbol Federasyonu'nun CEO'su olarak görev yaptı. Türkoğlu ayrıca; Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı görevine de getirildi.

Hidayet Türkoğlu, 26 Ekim 2016 tarihinde Ankara'da yapılan Olağan Genel Kurulu'nda 5 sandıkta kullanılan 143 oydan geçerli olan 113'ünü alarak, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı seçildi.

Evli ve iki çocuk babası olan Hidayet Türkoğlu, İngilizce bilmektedir.

Mehmet Fatih Öztürk
 • Başkan Vekili


İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlayan Mehmet Fatih Öztürk, Bursa Uludağ Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.

Mehmet Fatih Öztürk; Ankara’da turizm acentesi ve etkinlik hizmetleri veren bir kurumun kurucu ortağı olarak iş hayatını sürdürmektedir.

  Dr. Yılmaz Argüden
  • Asbaşkan


  Dr. Yılmaz Argüden Türk yönetim danışmanlığı şirketi ARGE Danışmanlık’ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Kariyeri boyunca çeşitli ülkelerde 50’yi aşkın şirketin yönetim kurullarında görev alırken; Erdemir ve Rothschild Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığını da üstlendi.

  Tarsus Amerikan Koleji’ni ‘Üstün Başarı Ödülü’ ile Boğaziçi Üniversitesi’ni ise hem birincilik, hem de öğrenci liderliği için Rektör Ödülü alarak tamamlayan Dr. Argüden, lise ve üniversite yıllarında üç kez Türkiye Şampiyonu olan okul basketbol takımlarında oynadı. Doktora için NATO bursuyla ABD’ye giden Dr. Argüden, Stratejik Analizler konusundaki doktorasını Üstün Başarı Ödülü ile Rand Graduate Institute’dan aldı.

  Dr. Yılmaz Argüden çalışma hayatına Koç Holding Araştırma ve Geliştirme Merkezi’nde başlarken; Rand Corporation’da stratejik analizler uzmanı ve Dünya Bankası Krediler Bölümünde Kısım Amiri olarak görev yaptığı süreçte 20 değişik ülkeyle çalıştı. Adnan Kahveci’nin daveti ile Türkiye’ye dönen Dr. Argüden, önce Özelleştirme Programı’nın sorumluluğunu yürüttü, daha sonra ekonomi konusunda Başbakan Başdanışmanı olarak görev yaptı.

  UN Global Compact Ulusal Ağlar Dünya Başkanı seçilen Dr.Argüden, Yönetim Kurulunda görev aldı.

  Stratejik Liderlik, Üstün Vatandaşlık, Seçkin Kariyer gibi birçok ödül sahibi olan Dr. Argüden, yaşam kalitesini yükseltme çalışmaları nedeniyle Dünya Ekonomik Forumu tarafından Geleceğin 100 Global Lideri arasına seçildi.

  Salim Arda Ermut
  • Asbaşkan


  1980 yılında Karaman’da doğan Arda Ermut, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olup profesyonel kariyerine 2005 yılında Başbakanlık İstanbul Ofisi’nde, Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri olarak başladı.

  2007 yılında T.C. Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı’nın kurulmasıyla birlikte burada Proje Direktörlüğü görevini üstlendi. Sırasıyla Kıdemli Proje Direktörü ve 2010 yılında Baş Proje Direktörü olan Ermut, Ajans bünyesinde Orta Doğu ve Güneydoğu Asya bölgelerinden Türkiye’ye yatırım çekilmesine yönelik projeleri ve muhtelif destek süreçlerini yönetti. 2011 yılında Kamu-Özel Sektör Daire Başkanlığına atandı ve Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüttü. 2015 yılında Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı olarak atanan Ermut, aynı zamanda 130 ülkeden 170 ulusal ve bölgesel yatırım destek ajansını kapsayan çatı kuruluş olan Dünya Yatırım Ajansları Birliği’nin de Başkanlığını yürütmektedir.

  Ayrıca havayolu şirketi SunExpress, Viyana Ekonomik Forumu ve Türkiye Basketbol Federasyonu’nda da yönetim kurulu üyesi olan Arda Ermut, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur ve İngilizce bilmektedir.

  Kemal Akar
  • Üye


  1954 yılında İstanbul doğumlu Kemal AKAR, iş hayatına atıldığı 1977 yılından beri sanayicilikle uğraşmaktadır. Halen; İMES Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanlığı, İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyeliği ve Türk Kızılayı Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerini yürütmektedir. Uzun yıllar Boks Federasyonu As Başkanlığı görevini ifa eden Akar, 3 dönemdir Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

  Ali Aslan
  • Üye


  1979 Manisa doğumlu olan Ali Aslan, Manisa’da İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi ve Preston Üniversitesi İşletme Bölümünü tamamladı.

  York Üniversitesinde yüksek lisansını Yönetim ve Liderlik alanında alan Ali Aslan ayrıca; ‘Tüm Hastane Sağlık Kuruluşları ve Yöneticileri Derneği’nde iki dönem genel başkanlık görevini üstlenmiştir.

  Sağlık ve Turizm yatırımları yapan iki şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmekte olan Ali Aslan, evli ve üç çocuk babasıdır.

  Hüseyin Beşok
  • Üye


  2 Ağustos 1975 İzmir doğumlu olan Hüseyin Beşok, basketbola Vestel Manisaspor altyapısında başladıktan sonra Karşıyaka’ya transfer oldu.

  Kariyeri boyunca ülkemizde Pınar Karşıyaka, Efes Pilsen, Galatasaray, Türk Telekom, Aliağa Petkim, Beşiktaş, Hacettepe Üniversitesi ve Türk Telekom kadrolarında yer alan Hüseyin Beşok; ülkemizi Maccabi Tel Aviv (İsrail), Sunse Sibenik (Hırvatistan), Asvel (Fransa), Unics Kazan (Rusya), Le Mans (Fransa) ve Prokom Trefl Sopot (Polonya) ekiplerinde de temsil etti.

  Hüseyin Beşok, oyunculuk kariyeri boyunca Polonya, İsrail ve Fransa liglerinde şampiyon olan tek Türk oyuncu olma unvanını elinde bulundurmaktadır.

  Evli ve üç çocuk babası olan Hüseyin Beşok, İngilizce bilmektedir.

  Mecit Mert Çetinkaya
  • Üye


  1978 yılında doğan Mecit Mert Çetinkaya, Özel İstek Acıbadem Lisesi’ni tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İletişim Fakültesi’ni noktaladı. İngiltere’de London Metropolitan University’de Commercial Operations of Shipping bölümünü tamamlayan Çetinkaya; sahibi olduğu Manta Denizcilik Nakliyat ve Mecit Çetinkaya Denizcilik Taşımacılık Pazarlama şirketlerinde görev yapıyor.

  Çetinkaya, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

  Dinçer Çetintaş
  • Üye


  1977 İstanbul doğumlu olan Dinçer Çetintaş, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden lisans, aynı üniversitenin Sosyal Bilimler enstitüsünden yüksek lisans derecesine sahiptir. İBB Sağlık A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapmıştır.

  Boğaziçi Yönetim A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapmakta olan Çetintaş, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

  Dinçer Çetintaş, Türkiye Basketbol Federasyonu’nda geçmiş dönem Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmıştır.

  Ülkan Delikan
  • Üye


  11.02.1961 yılında İstanbul’da doğan Ülkan Delikan, Boğaziçi Lisesi’ni tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı.

  Jurawatt Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı, DLK Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı ve Tamek Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan Delikan, 34 yıldır binicilikle ilgilenmektedir. 3 Balkan şampiyonluğunu bulunan Delikan’ın ayrıca, 3 kez takım ve 1 kez de ferdi şampiyonluğu bulunmaktadır.

  İngilizce bilen Ülkan Delikan’ın bir çocuğu var.

  Rıza Selim Demir
  • Üye


  29.01.1975 yılında İstanbul’da doğan Rıza Selim Demir; Saint Joseph Fransız Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni tamamladı.

  1991-2001 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü’nde basketbol oynayan Rıza Selim Demir, oyunculuk kariyerinin ardından tekstil ve organizasyon sektörlerinde faaliyet gösteren A46’nın kurucu ortağı olarak iş hayatına atıldı.

  Rıza Selim Demir, evli ve bir çocuk babası.

  Güçlü Gökozan
  • Üye


  19.06.1986 Aydın doğumlu olan Güçlü Gökozan, lise eğitimini Aydın’da Mehmet Tuncer Anadolu Lisesi’ni birincilikle bitirdi.

  Güçlü Gökozan farklı ve herkeste olmayan ürünler bulmanın zorluğundan yola çıkarak  kişiye özel ürünler ve hediyeler sunan BuldumBuldum.com’u Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinde okurken 2008 yılının Haziran ayında hayata geçirdi.

  2013 yılının Haziran ayında HediyeDenizi.com’u satın aldı.

  2014 yılında BuldumBuldum.com, Deloitte Fast Track’te BuldumBuldum.com son 5 senedeki %1453 lük büyümesiyle Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 10 şirketinden biri; tüm Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki en hızlı büyüyen 113. şirketi oldu. TEPAV ve ALLWORLD Network tarafından 2015 yılında Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketinden biri seçilmiştir.

  Güçlü Gökdoğan, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

  Emre Hüseyin Soyuer
  • Üye


  1972 İstanbul doğumlu olan Emre Hüseyin Soyuer, İstanbul’da Özel Selin İlokulu’nu tamamladıktan sonra ortaokul öğrenimini İsviçre’de ‘TASIS The American School in Switzerland’ ve lise öğrenimini de ‘Collège du Léman’ da tamamladı. Emre Hüseyin Soyuer, üniversite eğitimini ise yine İsviçre’de Busıness School Lausanne da aldı.

  İş hayatına 1994 yılında başlayan Emre Hüseyin Soyuer, halen Soyuer Ticaret A.Ş.’nde Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapıyor. Soyuer ayrıca; 2005 yılından bu yana Asyaport Liman A.Ş.’nde Yönetim Kurulu ve Başkan Vekili; 2011 yılından günümüze de Medlog Lojistij Gemicilik ve Turizm A.Ş.’nde Yönetin Kurulu Başkanı olarak görev yapıyor.

  Emre Hüseyin Soyuer, evli ve üç çocuk babasıdır.

  Emre Uğurlu
  • Üye


  1976 yılında Ankara’da doğan Emre Uğurlu, İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi’nde pazarlama ve yönetim stratejileri alanında tamamladı.

  Profesyonel kariyerine 1999 yılında başlayan Emre Uğurlu, farklı sektörlerde edindiği pazarlama ve iş geliştirme tecrübesinin ardından 2006 yılında internet sektörüne geçti. Yemeksepeti.com’da üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunan Uğurlu, Perform’un 2012 yılında gerçekleştirdiği Mackolik A.Ş. satın alması ile bu gruba  transfer oldu. Genel Müdürlük görevine getirilen Uğurlu; 2015’in ilk yarısında, Perform Türkiye ve Doğu Avrupa Genel Müdürü olarak atandı. Şu anda Polonya’dan Dubai’ye kadar olan bölgedeki 26 ülkeyi İstanbul ofisinden yönetmektedir. Türkiye’de Mackolik.com, Sahadan.com gibi siteler ve mobil aplikasyonları, Goal.com ve dünyanın en büyük istatistik firması olan OPTA, Perform markalarıdır.

  Üniversitelerde dijital pazarlama ve iş geliştirme konularında seminer ve dersler veren Emre Uğurlu İngilizce, Almanca ve İtalyanca bilmektedir.

  Emre Uğurlu, Fortune’un yaptığı, Türkiye’nin her sektördeki en başarılı genç yöneticilerini seçen “40 under 40” listesine 2 sene üst üste 6. sıradan seçilmiştir.

  Gençlik yıllarında basketbol oynamış olan Uğurlu; hakemlik, kulüp yöneticiliği gibi farklı alanlarda da basketbola hizmet etmiştir.

  Emre Uğurlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

  Yahya Üstün
  • Üye


   

  1985 yılında İstanbul’da doğan Yahya Üstün, yükseköğrenimini 2011 yılında Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel iletişim Tasarımı bölümünde tamamladı.

  Üniversite eğitimiyle eş zamanlı olarak giriş yaptığı medya sektöründe çeşitli pozisyonlarda görev alan Üstün, 2012 yılında ATV’nin Londra Temsilciliğine atandı. Bir yıl süresince buradaki görevinin yanı sıra Londra’da medya ve iletişim alanında faaliyet gösteren önemli uluslararası kuruluşlarda çeşitli akademik programlara katıldı.

  2014 ve 2016 yılları arasında, ATV Avrupa’nın Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdüren Yahya Üstün, 2016 yılı Ocak ayı itibariyle Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği görevini icra etmektedir.

  Aynı zamanda, çok sayıda spor kulübü ve federasyonda yönetim kurulu üyeliği pozisyonunda görev alan Yahya Üstün, iyi düzeyde İngilizce ve temel seviyede Arapça bilmektedir.

  Halis Yunus Ersöz
  • Yedek Üye


   

  1968 yılında Karabük'te doğan Halis Yunus Ersöz, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur.

  Ersöz, halen İstanbul Üniversitesi'nde Rektör Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

  Mehmet Aydın Şerbetçioğlu
  • Yedek Üye


  1966 Kayseri doğumlu olan Aydın Şerbetçioğlu, TED Kayseri Koleji ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Radyo ve televizyon yayıncılığı, reklamcılık alanında iş hayatını sürdürmektedir.

  Gençağa Meriç
  • Yedek Üye


  1962 yılında Trabzon’da doğan Gençağa Meriç, mimar ve müteahhit mesleğini sürdürmektedir. Meriç İnşaat, Maritza İnşaat, Milimetrik İnşaat ve Kraton İnşaat Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdüren Meriç, evli ve 3 çocuk babasıdır. Gençağa Meriç, Türkiye Basketbol Federasyonu’nda geçmiş dönem Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmıştır.

  Tevfik Bayoğlu
  • Yedek Üye


  27.06.1978 yılında İstanbul’da doğan Tevfik Bayoğlu, ilköğrenim eğitimini Şişli-Bomonti Özel Evrim İlkokulu, lise eğitimini de Maslak-Özel Boğaziçi Lisesi’nde tamamladı. Bayoğlu; son olarak; Ankara-Bilkent Üniversitesi Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu - Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölümünü bitirdi.

  2005 yılında madencilik ve gayrimenkul yatırımı konularında halen faaliyette olan aile şirketlerinde görev alan Tevfik Bayoğlu, 2012 yılından itibaren ticari faaliyetlerini farklı sektörlere taşıdı. Hayvancılık alanında BANVİT firmasının bünyesinde faaliyet gösteren Broiler-Etlik Piliç yetiştiricilerinden olmakla birlikte; Yangın Söndürme Mühendisliği konusunda faaliyet gösteren diğer bir şirketi birçok yabancı firmanın Türkiye Temsilciliğini üstlenmiş durumdadır.

  Mehmet Serhan Antalyalı
  • Yedek Üye


   

  27 Kasım 1964 Mersin doğumlu olan Mehmet Serhan Antalyalı, 1983 yılında Tarsus Amerikan Koleji’nden mezun oldu. 1989 yılında Bursa Tıp Fakültesini tamamlayan Antalyalı, 1997 yılından bu yana Özel Doğuş Hastanesi’nde kurucu ortak ve başhekim olarak görev yapmaktadır.

  2009-2012 yılları arasında Türkiye Briç Federasyonu Başkanlığı görevini üstlenen Mehmet Serhan Antalyalı, 2006, 2008 ve 2012 yıllarında Mersin’de Yılın Spor Adamı seçildi.

  Resul Kerse
  • Yedek Üye


   

  1980 yılında İstanbul’da doğan Resul Kerse, 2002 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi. 1997-2004 yılları arasında Türkiye Sutopu Milli Takımı yaş gruplarında oynayan Kerse, 2004-2009 yılları arasında yaş gruplarında Türkiye Sutopu Milli Takım Antrenörlüğü de yaptı.

  2010 yılında askerlik görevini Deniz Harp Okulu Deniz Kuvvetleri Gücü Sutopu Takımında Antrenör olarak tamamlayan Kerse, 2002 Yılından bu yana Kerse Çivi Sanayi  Firmasında Yönetim Kurulu Üyeliğine devam etmektedir.

  Resul Kerse, evli ve iki çocuk babasıdır.

  Sait Alper Arıkoğlu
  • Yedek Üye


  1973 Konya doğumlu olan Alper Arıkoğlu, basketbolculuk kariyerinde Kombassan Konyaspor ve Karagücü takımlarıyla 1. ve 2. Ligde mücadele etti. 2009 yılında TBF MHK üyesi olan Arıkoğlu, aynı zamanda FIBA Teknik Komiseri’dir.

  Sadettin Cesur
  • Yedek Üye


   

  İstanbul doğumlu olan Sadettin Cesur, İngiltere Edexcel/Londra Üniversitesi (BTEC) Seyahat ve Turizm İşletmeciliğini tamamladı. 1991 yılında Çınar Otel’de başladığı iş hayatına Parksa Hilton ve Conrad İstanbul’da devam eden Cesur, 1996-1998 yılları arasında ise Four Seasons İstanbul'un açılışından itibaren Restaurant-Bar ve Cafe Müdürü olarak görev yaptı.

  Aynı zamanda ABD’nin Chicago şehrinde Four Seasons tarafından düzenlenen Managing Successfully programında otelcilik ile ilgili geniş bir eğitim de alan Sadettin Cesur, daha sonra Tepe-Bilintur gurubuna bağlı Ankara Sports International’da Yiyecek ve İçecek Müdürü olarak kariyerine devam etti. Bir yıl sonra aynı guruba bağlı Bilintur Catering Center’da Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi ve 1999 yılı Ekim ayında BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.’ye Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Sadettin Cesur, 2000 yılı Nisan ayında ise Genel Müdür oldu. Bu görevini Temmuz 2011’e kadar sürdüren Cesur, Temmuz 2011’den beri görevini BTA İcra Kurulu Başkanı / CEO olarak sürdürmektedir.

  Mehmet Ömer Kızıl
  • Yedek Üye


   

  1989 tarihinden bu yana Uludağ İçecek bünyesinde görev alan M. Ömer Kızıl, Uludağ Üniversitesi İşletme ve İktisat Bilimleri Fakültesi İktisat Bölümü’nden 1996 yılında mezun oldu. Kızıl, küçük yaşlarda başladığı iş hayatında, 1989 yılından 1995’e kadar şirketin farklı departmanlarında tecrübe edindi. 1995 - 2001 yılları arasında Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü, 2001-2010 yılları arasında Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

  2010 yılından bu yana, Satış Genel Müdür Yardımcısı, 2016 yılı itibari ile de Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak kariyerine devam eden Ömer Kızıl, 2007 yılında Ekonomi Bakanlığı tarafından Sabancı ve Koç Üniversitelerinin ortaklaşa yapmış olduğu Turquality, markalaşma programını başarıyla bitirmiştir.

  İyi derecede İngilizce bilen Kızıl, evli ve iki çocuk babasıdır.

  Ali Bora İşbulan
  • Yedek Üye


   

  1998 de Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Texas Üniversitesinden 2000 yılında İşletme, 2002 yılında Endüstri Mühendisliği alanında yüksek lisans derecelerini aldı.

  Yeşim Tekstil’de  2002 – 2010 yılları arasında iç denetim, uluslararası projeler ve üretim, planlama ve tedarik zinciri yönetimi alanlarında  yöneticilik görevleri üstlendi. Yeşim Tekstil’ in Amerika, Mısır, Moldova başta olmak üzere pek çok yurtdışı projesinde yer aldı. TAV’a katılmadan önce aynı firmanın Mısır Ülke Direktörü olarak görev aldı.

  TAV Havalimanları bünyesine 2010 yılında katılan İşbulan , TAV İşletme Hizmetlerinin Türkiye, Kenya, ABD, Gürcistan, Tunus, Makedonya, Letonya, Suudi Arabistan ve Almanya’daki şirketlerinin yöneticiliğini yapıyor, 14 havalimanın ticari alan tahsisi, reklam ve tanıtım alanlarının kiralanması, TAV “prime class” Özel Yolcu Salon işletmeciliği, TAV Turizm Seyahat Acentesi, TAVPort.com online seyahat sitesi yönetimi, TAV Passport sadakat kart programı hizmetlerini yürüten TAV İşletme Hizmetlerin de Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.