Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1 17.11.2018 12:00 BBA1080 A MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 42 - 84 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
1 17.11.2018 14:00 BBA1074 A ESKİŞEHİR Mehmet Terzi S.S ARGE BASKETBOL 43 - 60 ÇERKEZKÖY BELEDİYE 0
1 17.11.2018 18:00 BBA1075 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYE 60 - 66 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
1 18.11.2018 14:00 BBA1076 A İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 65 - 50 KOCAELİ BASKET 0
2 23.11.2018 14:00 BBA1081 A İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 96 - 33 ARGE BASKETBOL 0
2 24.11.2018 17:00 BBA1086 A TEKİRDAĞ Çorlu Spor Salonu ÇERKEZKÖY BELEDİYE 35 - 89 İZMİR BŞB. 0
2 24.11.2018 18:00 BBA1088 A MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 41 - 87 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
2 25.11.2018 17:00 BBA1087 A KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu KOCAELİ BASKET 79 - 74 BURHANİYE BELEDİYE 0
3 01.12.2018 14:00 BBA1089 A ESKİŞEHİR Mehmet Terzi S.S ARGE BASKETBOL 54 - 42 TOROSLAR BELEDİYE 0
3 01.12.2018 16:00 BBA1091 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 79 - 36 KOCAELİ BASKET 0
3 01.12.2018 18:00 BBA1090 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYE 74 - 39 ÇERKEZKÖY BELEDİYE 0
3 02.12.2018 14:00 BBA1092 A İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 61 - 65 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
4 07.12.2018 14:00 BBA1097 A İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 63 - 52 BURHANİYE BELEDİYE 0
4 08.12.2018 12:00 BBA1104 A MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 51 - 85 İZMİR BŞB. 0
4 08.12.2018 14:00 BBA1099 A ESKİŞEHİR Mehmet Terzi S.S ARGE BASKETBOL 46 - 70 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
4 08.12.2018 17:00 BBA1102 A TEKİRDAĞ Çorlu Spor Salonu ÇERKEZKÖY BELEDİYE 59 - 69 KOCAELİ BASKET 0
5 15.12.2018 14:00 BBA1106 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYE 77 - 45 TOROSLAR BELEDİYE 0
5 15.12.2018 16:00 BBA1105 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 58 - 33 ÇERKEZKÖY BELEDİYE 0
5 15.12.2018 17:00 BBA1110 A KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu KOCAELİ BASKET 51 - 70 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
5 16.12.2018 14:00 BBA1107 A İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 97 - 47 ARGE BASKETBOL 0
6 21.12.2018 14:00 BBA1113 A İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 69 - 50 ÇERKEZKÖY BELEDİYE 0
6 22.12.2018 14:00 BBA1115 A ESKİŞEHİR Mehmet Terzi S.S ARGE BASKETBOL 31 - 76 BURHANİYE BELEDİYE 0
6 22.12.2018 18:00 BBA1120 A MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 32 - 56 KOCAELİ BASKET 0
6 23.12.2018 14:00 BBA1117 A İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 40 - 65 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
7 29.12.2018 14:00 BBA1121 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 66 - 62 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
7 29.12.2018 17:00 BBA1123 A TEKİRDAĞ Çorlu Spor Salonu ÇERKEZKÖY BELEDİYE 68 - 58 TOROSLAR BELEDİYE 0
7 29.12.2018 18:00 BBA1124 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYE 72 - 65 İZMİR BŞB. 0
7 30.12.2018 17:00 BBA1127 A KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu KOCAELİ BASKET 97 - 52 ARGE BASKETBOL 0
8 11.01.2019 14:00 BBA1129 A İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 86 - 49 TOROSLAR BELEDİYE 0
8 16.01.2019 17:00 BBA1134 A KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu KOCAELİ BASKET 51 - 42 İZMİR BŞB. 0
9 19.01.2019 14:00 BBA1137 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 95 - 40 TOROSLAR BELEDİYE 0
9 19.01.2019 14:00 BBA1138 A ESKİŞEHİR Mehmet Terzi S.S ARGE BASKETBOL 41 - 60 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
9 19.01.2019 18:00 BBA1139 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu Ege Türk TV BURHANİYE BELEDİYE 65 - 45 KOCAELİ BASKET 0
9 20.01.2019 14:00 BBA1140 A İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 72 - 30 ÇERKEZKÖY BELEDİYE 0
8 22.01.2019 13:00 BBA1130 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 44 - 65 BURHANİYE BELEDİYE 0
10 25.01.2019 14:00 BBA1145 A İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 59 - 48 İZMİR BŞB. 0
10 25.01.2019 15:00 BBA1152 A MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 46 - 68 ARGE BASKETBOL 0
10 26.01.2019 17:00 BBA1150 A TEKİRDAĞ Çorlu Spor Salonu ÇERKEZKÖY BELEDİYE 54 - 67 BURHANİYE BELEDİYE 0
10 27.01.2019 17:00 BBA1151 A KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu KOCAELİ BASKET 39 - 62 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
8 30.01.2019 17:00 BBA1133 A TEKİRDAĞ Çorlu Spor Salonu ÇERKEZKÖY BELEDİYE 57 - 50 ARGE BASKETBOL 0
11 02.02.2019 14:00 BBA1153 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 82 - 44 ARGE BASKETBOL 0
11 02.02.2019 18:00 BBA1154 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu Ege Türk TV BURHANİYE BELEDİYE 69 - 74 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
11 03.02.2019 14:00 BBA1155 A İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 84 - 43 TOROSLAR BELEDİYE 0
11 03.02.2019 14:00 BBA1158 A KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu KOCAELİ BASKET 71 - 44 ÇERKEZKÖY BELEDİYE 0
12 05.02.2019 17:00 BBA1166 A TEKİRDAĞ Çorlu Spor Salonu ÇERKEZKÖY BELEDİYE 27 - 76 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
12 09.02.2019 14:00 BBA1163 A ESKİŞEHİR Mehmet Terzi S.S ARGE BASKETBOL 39 - 80 İZMİR BŞB. 0
12 12.02.2019 14:00 BBA1161 A İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 65 - 34 KOCAELİ BASKET 0
12 13.02.2019 18:00 BBA1168 A MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 48 - 80 BURHANİYE BELEDİYE 0
13 15.02.2019 14:00 BBA1170 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 73 - 65 İZMİR BŞB. 0
13 16.02.2019 17:00 BBA1172 A TEKİRDAĞ Çorlu Spor Salonu ÇERKEZKÖY BELEDİYE 52 - 65 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
13 16.02.2019 18:00 BBA1173 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYE 59 - 30 ARGE BASKETBOL 0
13 17.02.2019 17:00 BBA1175 A KOCAELİ Başiskele Spor Salonu KOCAELİ BASKET 82 - 63 TOROSLAR BELEDİYE 0
14 23.02.2019 18:00 BBA1184 A MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 61 - 74 ÇERKEZKÖY BELEDİYE 0
14 24.02.2019 14:00 BBA1179 A ESKİŞEHİR Mehmet Terzi S.S ARGE BASKETBOL 38 - 62 KOCAELİ BASKET 0
14 24.02.2019 14:00 BBA1181 A İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 85 - 52 BURHANİYE BELEDİYE 0
14 24.02.2019 14:00 BBA1177 A İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 56 - 51 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1 17.11.2018 13:00 BBA1073 B VAN 100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 62 - 88 NAZİLLİ BELEDİYE 0
1 18.11.2018 14:00 BBA1077 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 31 - 85 KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 0
1 18.11.2018 18:00 BBA1078 B ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BŞB. 39 - 59 EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 0
1 19.11.2018 17:00 BBA1079 B ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ GELİŞİM 67 - 51 DÜZCE BELEDİYE 0
2 23.11.2018 17:30 BBA1082 B DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 94 - 30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
2 24.11.2018 13:00 BBA1083 B VAN 100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 53 - 59 KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 0
2 24.11.2018 15:00 BBA1084 B İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 65 - 52 BOTAŞ GELİŞİM 0
2 24.11.2018 16:00 BBA1085 B AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE 80 - 56 ADANA BŞB. 0
3 01.12.2018 17:00 BBA1094 B İZMİR Halkapınar Spor Salonu KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 54 - 85 DÜZCE BELEDİYE 0
3 02.12.2018 14:00 BBA1093 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 39 - 95 EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 0
3 02.12.2018 18:00 BBA1095 B ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BŞB. 60 - 63 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0
3 03.12.2018 17:00 BBA1096 B ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ GELİŞİM 47 - 66 NAZİLLİ BELEDİYE 0
4 08.12.2018 13:00 BBA1098 B VAN 100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 53 - 80 BOTAŞ GELİŞİM 0
4 08.12.2018 15:00 BBA1101 B İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 69 - 63 DÜZCE BELEDİYE 0
4 08.12.2018 16:00 BBA1100 B AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE 95 - 26 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
4 09.12.2018 18:00 BBA1103 B ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BŞB. 70 - 51 KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 0
5 15.12.2018 17:00 BBA1111 B İZMİR Halkapınar Spor Salonu KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 58 - 51 EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 0
5 16.12.2018 14:00 BBA1108 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 34 - 101 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0
5 16.12.2018 14:00 BBA1109 B DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 87 - 70 NAZİLLİ BELEDİYE 0
5 17.12.2018 17:00 BBA1112 B ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ GELİŞİM 66 - 50 ADANA BŞB. 0
6 22.12.2018 13:00 BBA1114 B VAN 100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 66 - 82 DÜZCE BELEDİYE 0
6 22.12.2018 16:00 BBA1116 B AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE 57 - 58 EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 0
6 23.12.2018 18:00 BBA1118 B ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BŞB. 113 - 28 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
6 24.12.2018 17:00 BBA1119 B ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ GELİŞİM 63 - 45 KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 0
7 29.12.2018 17:00 BBA1128 B İZMİR Halkapınar Spor Salonu KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 40 - 44 NAZİLLİ BELEDİYE 0
7 30.12.2018 14:00 BBA1125 B DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 74 - 54 ADANA BŞB. 0
7 30.12.2018 14:00 BBA1126 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 34 - 69 BOTAŞ GELİŞİM 0
7 05.01.2019 15:00 BBA1122 B İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 20 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0
8 12.01.2019 15:00 BBA1131 B İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 75 - 50 ADANA BŞB. 0
8 12.01.2019 16:00 BBA1132 B AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE 85 - 83 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0
8 13.01.2019 17:00 BBA1135 B İZMİR Halkapınar Spor Salonu KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 55 - 23 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
9 15.01.2019 17:00 BBA1141 B İZMİR Halkapınar Spor Salonu KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 82 - 53 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0
8 16.01.2019 17:30 BBA1136 B DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 82 - 52 BOTAŞ GELİŞİM 0
9 20.01.2019 14:00 BBA1144 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 48 - 87 DÜZCE BELEDİYE 0
9 20.01.2019 18:00 BBA1142 B ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BŞB. 74 - 46 NAZİLLİ BELEDİYE 0
9 21.01.2019 17:00 BBA1143 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) BOTAŞ GELİŞİM 71 - 57 EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 0
10 25.01.2019 16:00 BBA1149 B AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE 65 - 61 BOTAŞ GELİŞİM 0
10 25.01.2019 17:30 BBA1146 B DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 87 - 67 KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 0
10 26.01.2019 15:00 BBA1148 B İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 61 - 43 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
10 28.01.2019 15:00 BBA1147 B VAN 100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 47 - 89 ADANA BŞB. 0
11 03.02.2019 14:00 BBA1156 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 52 - 69 NAZİLLİ BELEDİYE 0
11 03.02.2019 14:00 BBA1157 B DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 59 - 68 EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 0
11 03.02.2019 17:00 BBA1159 B İZMİR Halkapınar Spor Salonu KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 70 - 57 ADANA BŞB. 0
11 04.02.2019 17:00 BBA1160 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) BOTAŞ GELİŞİM 65 - 47 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0
12 09.02.2019 13:00 BBA1162 B VAN 100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 51 - 71 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
12 12.02.2019 14:00 BBA1164 B AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE 52 - 73 DÜZCE BELEDİYE 0
12 12.02.2019 17:30 BBA1165 B İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 83 - 50 KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 0
12 12.02.2019 18:00 BBA1167 B ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BŞB. 61 - 55 BOTAŞ GELİŞİM 0
13 15.02.2019 17:30 BBA1169 B DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 66 - 30 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0
13 16.02.2019 15:00 BBA1171 B İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 64 - 48 NAZİLLİ BELEDİYE 0
13 16.02.2019 15:00 BBA1176 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 68 - 67 BOTAŞ GELİŞİM 0
13 17.02.2019 14:00 BBA1174 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 50 - 48 ADANA BŞB. 0
14 23.02.2019 13:00 BBA1178 B VAN 100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 75 - 89 EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ 0
14 24.02.2019 14:00 BBA1183 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) BOTAŞ GELİŞİM 73 - 55 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
14 24.02.2019 14:00 BBA1180 B AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE 63 - 51 KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ 0
14 24.02.2019 18:00 BBA1182 B ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BŞB. 71 - 66 DÜZCE BELEDİYE 0