Finalistler Basın Toplantısında Buluştu

Oca 27, 2018
Konya’da organize edilen TBL Federasyon Kupası finalinde Türk Telekom ile Bahçeşehir Koleji arasında oynanacak karşılaşma öncesi basın toplantısı düzenlendi.

TBL Federasyon Kupası Basın Toplantısı_27012018_000001_01 (1)
Konya’da organize edilen TBL Federasyon Kupası finalinde Türk Telekom ile Bahçeşehir Koleji arasında oynanacak karşılaşma öncesi basın toplantısı düzenlendi.

Konya Selçuklu Kongre Merkezi’ndeki gerçekleştirilen toplantıya, Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörü Samer Şenbayrak, Türk Telekom Başantrenörü Burak Gören ve oyuncu Serhat Çetin, Bahçeşehir Koleji Başantrenörü Stefanos Dedas ve oyuncu Soner Şentürk ile TBF yetkilileri ve basın mensupları katıldı.
TBL Federasyon Kupası Basın Toplantısı_27012018_000001_01 (3)
Açılış konuşmasını gerçekleştiren Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörü Samer Şenbayrak, Konya’da basketbol dolu bir haftayı geride bırakmaya hazırlandıklarını söylerken, finale kalma başarısı gösteren Türk Telekom ile Bahçeşehir Koleji ekiplerine şampiyonluk yolunda başarılar diledi. Şenbayrak ayrıca, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun final karşılaşmasını takip edeceğini de sözlerine ekledi.

Türk Telekom Başantrenörü Burak Gören ve oyuncu Serhat Çetin ile Bahçeşehir Koleji Başantrenörü Stefanos Dedas ve oyuncu Soner Şentürk, zorlu TBL Federasyon Kupası finalini kazanarak şampiyonluğa ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. Her iki takım yetkilileri ayrıca, final karşılaşmasının centilmence geçmesini dilerken, birbirlerine başarı dileklerinde bulundu.

TBL Federasyon Kupası'nın sahibini bulacağı final mücadelesi, 28 Ocak Pazar günü saat 16:00'da başlayacak ve Tivibu’dan şifresiz, ayrıca TBF YouTube'dan da naklen yayınlanacak.
TBL Federasyon Kupası Basın Toplantısı_27012018_000001_01 (2)